Movies
Ratings
138
GodzillaRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
The CatRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0