Series
Ratings
14- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0