Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0