Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0