Series
Ratings
45
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.0
Light & Magic Season 1Rated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Star Wars RebelsRated ★ 2.5
Star Wars RebelsRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
- The Toys That Made UsRated ★ 2.5
- The Toys That Made UsRated ★ 2.5
- The Toys That Made UsRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5