Movies
Ratings
346
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0