Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0