Movies
Ratings
87
The Divine MoveRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
Memories of TomorrowRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0