Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5