Titles you rated
Mom and SisterRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0