Series
Ratings
103
AemaRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 0.5
One the WomanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5