Movies
Ratings
161
Die HardRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Rocky VRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5