Movies
Ratings
514
GladiatorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0- World War Z 2Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5