Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Normal HeartRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 4.5
Rachel Getting MarriedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
RobotRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5