Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0