Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
BeastlyRated ★ 1.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Secret of the WingsRated ★ 5.0
The Spy Next DoorRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 4.0