Titles you rated
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0