Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0