Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0