Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
HomeRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.5