Movies
Ratings
95
PatersonRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Delta BoysRated ★ 4.5
Loser's AdventureRated ★ 3.5
Everything ElseRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Marjorie PrimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
ArdorRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0