Movies
Ratings
424
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Yellow SubmarineRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.0