Titles you rated
A Few Good MenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0