Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Hee SooRated ★ 1.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 2.5
The BreadwinnerRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Yes DayRated ★ 3.5
Chaos WalkingRated ★ 2.0
TullyRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 4.0