Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5