Titles you rated
The PartyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0