Titles you rated
Con AirRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 2.0
TwisterRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 4.0