Titles you rated
ChronicleRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0