Movies
Ratings
808
Thirteen GhostsRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 2.5
G.I. JaneRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Talk to HerRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Mokpo the HarborRated ★ 1.5
The FrightenersRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 1.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0