Movies
Ratings
84
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0