Movies
Ratings
56
Rough CutRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Knocked UpRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0