Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0