Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0