Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
The AcolyteRated ★ 2.5