Movies
Ratings
26 Top GunRated ★ 5.0 Top GunRated ★ 5.0
 TranscendenceRated ★ 4.0 TranscendenceRated ★ 4.0
 The PurgeRated ★ 3.0 The PurgeRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.0 Good Will HuntingRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 He's on DutyRated ★ 4.0 He's on DutyRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 Home AloneRated ★ 3.0 Home AloneRated ★ 3.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0