Series
Ratings
40- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Dr. LawyerRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0