Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0