Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0