Movies
Ratings
1443
AliRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
CustodyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 2.0
Isle of DogsRated ★ 3.0