Series
Ratings
218
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0