Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 5.0
PontypoolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 5.0