Movies
Ratings
319
MaleficentRated ★ 4.0
PaulRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0