Movies
Ratings
20
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0