Titles you rated
R-PointRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5