Movies
Ratings
288
LucyRated ★ 0.5- DoctorRated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 1.5
SanctumRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
The GuardianRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.5