Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 0.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0