Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 5.0
Kaina of the Great Snow Sea: Star SageRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Dawn Wind in My PonchoRated ★ 0.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Ramen HeadsRated ★ 3.5- The End of the UniverseRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0