Series
Ratings
60- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
- すいかRated ★ 5.0
- Fighting SpiritRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0- HERORated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0