Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 0.5
DivergentRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
OculusRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0