Movies
Ratings
273
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 1.0
CarrieRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Deep RisingRated ★ 4.0- Black Mask 2Rated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
HugoRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0